Esileht Õhk-vesi soojuspumbad DAIKIN DAIKIN ALTHERMA 3R (madalatemperatuuriline) EBBX16D9W/ERLA16DW1 ilma tarbeveeboilerita / 16 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 350 m²
-15%
Suurenda
DAIKIN ALTHERMA 3R (madalatemperatuuriline) EBBX16D9W/ERLA16DW1 ilma tarbeveeboilerita / 16 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 350 m²
Saadaval järeltellimisel
Küsi pakkumist
See toode on juba sinu hinnapäringu nimekirjas
Sirvi nimekirja
Võrdle
Jaga:
Sulge
Tootekategooriad
  • Maasoojuspumbad 8
    • DAIKIN 4
    • Alpha Innotec 4
  • Õhk-õhk soojuspumbad 47
    • MIDEA 9
    • DAIKIN 8
    • SAMSUNG 30
  • Lisatarvikud 22
  • Ventilatsioon 7
    • Ventilatsiooniseadmed 7
      • ENSY 7
  • Õhk-vesi soojuspumbad 103
    • MIDEA 16
    • DAIKIN 40
    • Alpha Innotec 1
    • Akumulatsioonipaagid 13
    • Tarbeveeboilerid 10
    • SAMSUNG 23
  • Kirjeldus
Kirjeldus
Küttevõimsus: 16 kW
Garanteeritud kütmine välistemperatuurini: -25 ºC
Kasutegur kütmisel SCOP: 4,63
Energiamärgis kütmisel: A+++
Köetav pind: kuni 350 m²
Siseosa mõõdud (K x L x S): 840 x 440 x 390 mm
Siseosa müratase: 30 dB(A)
Siseosa kaal: 54.5 kg
Toide: 3 faasi 380 V / 50 Hz, 16 A
Välisosa mõõdud (K x L x S): 870 x 1100 x 460 mm
Välisosa müratase: 48 dB(A)
Välisosa kaal: 101 kg
Seotud tooted
-17%
Võrdle
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETBX16E9W7/EPRA14DW17 ilma tarbeveeboilerita / 14 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
[:et]
[:ru]
[:en]
NB! We offer installation service. Request a quote when placing an order!
[:]
Küsi pakkumist
Sirvi nimekirja
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETVX16S18E9W7/EPRA14DW17 koos 180 L tarbeveeboileriga / 14 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
[:et]
 [:ru]
 [:en]
[:]
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX08E6V/ERGA06EVH / ilma tarbeveeboilerita / 6 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 150 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX08E6V/ERGA06EVH / ilma tarbeveeboilerita / 6 kW / el.tenn 6 kW / Köetav pind: kuni 150 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETBX16E9W7/EPRA16DW17 ilma tarbeveeboilerita / 16 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 260 m²
-15%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX08E9W/ERGA08EVH / ilma tarbeveeboilerita / 8 kW / el.tenn 6 kW / Köetav pind: kuni 180 m²
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETVX16S23E9W7/EPRA16DW17 koos 230 L tarbeveeboileriga / 16 kW / Köetav pind: kuni 260 m²
-17%