Esileht Õhk-õhk soojuspumbad DAIKIN DAIKIN COMFORA FTXTP35M/RXTP35R 4,0 kW (1,2 – 6,7 kW) Köetav pind: kuni 100 m²
-20%
Suurenda
DAIKIN COMFORA FTXTP35M/RXTP35R 4,0 kW (1,2 – 6,7 kW) Köetav pind: kuni 100 m²
Saadaval järeltellimisel
Küsi pakkumist
See toode on juba sinu hinnapäringu nimekirjas
Sirvi nimekirja
Võrdle
Jaga:
Sulge
Tootekategooriad
  • Õhk-õhk soojuspumbad 47
    • MIDEA 9
    • DAIKIN 8
    • SAMSUNG 30
  • Lisatarvikud 22
  • Maasoojuspumbad 8
    • Alpha Innotec 4
    • DAIKIN 4
  • Ventilatsioon 7
    • Ventilatsiooniseadmed 7
      • ENSY 7
  • Õhk-vesi soojuspumbad 103
    • DAIKIN 40
    • Alpha Innotec 1
    • Akumulatsioonipaagid 13
    • Tarbeveeboilerid 10
    • SAMSUNG 23
    • MIDEA 16
  • Kirjeldus
Kirjeldus
Küttevõimsus: 4,0 kW (1,2 – 6,7 kW)
Küttevõimsus välistemperatuuril -25 kraadi: 3,1 kW
Garanteeritud kütmine välistemperatuurini: -25 ºC
Kasutegur kütmisel SCOP: 4,81
Energiamärgis kütmisel: A++
Köetav pind: kuni 100 m²
Jahutusvõimsus: 3,5 kW (0,8 – 4,4 kW)
Kasutegur jahutamisel SEER: 7,10
Energiamärgis jahutamisel: A++
Jahutatav pind: kuni 35 m²
Siseosa mõõdud (K x L x S): 286 x 770 x 225 mm
Siseosa müratase: 21 – 43 dB(A)
Siseosa kaal: 9,0 kg
Välisosa mõõdud (K x L x S): 551 x 763 x 312 mm
Välisosa müratase: 48-49 dB(A)
Välisosa kaal: 38 kg
Toide: 230 V / 50 Hz / 16 A
Seotud tooted
-17%
Võrdle
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETVX16S23E9W7/EPRA18DW17 koos 230 L tarbeveeboileriga / 18 kW / Köetav pind: kuni 300 m²
[:et]
   [:ru]
 [:en]
NB! We offer installation service. Request a quote when placing an order!
[:]
Küsi pakkumist
Sirvi nimekirja
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA08EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
[:et]
 [:ru]
[:en]
[:]
-20%
DAIKIN PERFERA FTXTM30R/RXTM30R 3,2 kW (0,8 – 6,7 kW) Köetav pind: kuni 100 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S23E9W/EPRA08EW1 koos 230 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETBX16E9W7/EPRA14DW17 ilma tarbeveeboilerita / 14 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
-20%
DAIKIN PERFERA FVXM25A/RXTP25R 3,2 kW (1,2 – 5,7 kW) Köetav pind: kuni 75 m²
-17%
DAIKIN STYLISH FTXTA30BW/RXTA30B VALGE 3,2 kW (0,8 – 6,9 kW) Köetav pind: kuni 75 m²
-16%