-13%
Midea M Thermal Arctic tarbeveeboileriga
Suurenda
Saadaval järeltellimisel
Küsi pakkumist
See toode on juba sinu hinnapäringu nimekirjas
Sirvi nimekirja
Võrdle
Jaga:
Sulge
Tootekategooriad
  • Lisatarvikud 22
  • Maasoojuspumbad 8
    • Alpha Innotec 4
    • DAIKIN 4
  • Õhk-õhk soojuspumbad 47
    • SAMSUNG 30
    • MIDEA 9
    • DAIKIN 8
  • Ventilatsioon 7
    • Ventilatsiooniseadmed 7
      • ENSY 7
  • Õhk-vesi soojuspumbad 103
    • Akumulatsioonipaagid 13
    • Tarbeveeboilerid 10
    • SAMSUNG 23
    • MIDEA 16
    • DAIKIN 40
    • Alpha Innotec 1
  • Kirjeldus
Kirjeldus
Küttevõimsus: 16 kW
Garanteeritud kütmine välistemperatuurini: -25 ºC
Kasutegur kütmisel SCOP: 4,50
Energiamärgis kütmisel: A+++
Köetav pind: kuni 350 m²
Siseosa mõõdud (K x L x S): 600 x 600 x 1943 mm
Siseosa müratase: 44 dB(A)
Siseosa kaal: 157 kg
Toide: 3 faasi 380 V / 50 Hz, 16 A
Välisosa mõõdud (K x L x S): 865 x 1118 x 523 mm
Välisosa müratase: 68 dB(A)
Välisosa kaal: 112 kg
Seotud tooted
-17%
Võrdle
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX08E6V/ERGA06EVH / ilma tarbeveeboilerita / 6 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 150 m²
[:et]
[:ru]
[:en]
NB! We offer installation service. Request a quote when placing an order!
[:]
Küsi pakkumist
Sirvi nimekirja
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S23E9W/EPRA12EW1 koos 230 L tarbeveeboileriga / 12 kW / Köetav pind: kuni 230 m²
[:et]
 [:ru]
 [:en]
[:]
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETVX16S18E9W7/EPRA14DW17 koos 180 L tarbeveeboileriga / 14 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETBX12E9W/EPRA08EW1/ ilma tarbeveeboilerita / 8 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETBX12E9W/EPRA10EW1/ ilma tarbeveeboilerita / 10 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 210 m²
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHVX08S18E9W/ERGA08EVH koos 180 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 180 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA08EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
-17%