Esileht Maasoojuspumbad DAIKIN Daikin Altherma 3 GEO inverter-tüüpi maasoojuspump EGSAH10E9W koos 180 l tarbeveeboileriga / 10 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
-17%
Suurenda
Daikin Altherma 3 GEO inverter-tüüpi maasoojuspump EGSAH10E9W koos 180 l tarbeveeboileriga / 10 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
Saadaval järeltellimisel
Küsi pakkumist
See toode on juba sinu hinnapäringu nimekirjas
Sirvi nimekirja
Võrdle
Jaga:
Sulge
Tootekategooriad
  • Õhk-õhk soojuspumbad 47
    • DAIKIN 8
    • SAMSUNG 30
    • MIDEA 9
  • Lisatarvikud 22
  • Maasoojuspumbad 8
    • Alpha Innotec 4
    • DAIKIN 4
  • Ventilatsioon 7
    • Ventilatsiooniseadmed 7
      • ENSY 7
  • Õhk-vesi soojuspumbad 103
    • Alpha Innotec 1
    • Akumulatsioonipaagid 13
    • Tarbeveeboilerid 10
    • SAMSUNG 23
    • MIDEA 16
    • DAIKIN 40
  • Kirjeldus
Kirjeldus
Küttevõimsus: 10 kW
Kasutegur kütmisel SCOP: 5,44
Energiamärgis kütmisel: A+++
Köetav pind: kuni 220 m²
Siseosa mõõdud (K x L x S): 1891 x 597 x 666 mm
Siseosa müratase: 29 dB(A)
Siseosa kaal: 222 kg
Toide: 3 faasi 400 V / 50 Hz, 16 A
Seotud tooted
-20%
Võrdle
DAIKIN COMFORA FTXTP35M/RXTP35R 4,0 kW (1,2 – 6,7 kW) Köetav pind: kuni 100 m²
[:et]
 [:ru]
 [:en]
NB! We offer installation service. Request a quote when placing an order!
[:]
Küsi pakkumist
Sirvi nimekirja
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETVX16S23E9W7/EPRA16DW17 koos 230 L tarbeveeboileriga / 16 kW / Köetav pind: kuni 260 m²
[:et]
 [:ru]
 [:en]
[:]
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETBX16E9W7/EPRA16DW17 ilma tarbeveeboilerita / 16 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 260 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETBX12E9W/EPRA12EW1/ ilma tarbeveeboilerita / 12 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 230 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA08EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
-20%
DAIKIN COMFORA FTXTP25M/RXTP25R 3,2 kW (1,2 – 6,2 kW) Köetav pind: kuni 75 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S23E9W/EPRA10EW1 koos 230 L tarbeveeboileriga / 10 kW / Köetav pind: kuni 210 m²
-20%