Esileht Õhk-vesi soojuspumbad MIDEA Midea M Thermal Arctic A100/CGN8-B/V10W/D2N8-B ilma tarbeveeboilerita / 10,0 kW / Köetav pind: kuni 225 m²
-22%
Midea M Thermal Arctic tarbeveeboilerita
Suurenda
Midea M Thermal Arctic A100/CGN8-B/V10W/D2N8-B ilma tarbeveeboilerita / 10,0 kW / Köetav pind: kuni 225 m²
Saadaval järeltellimisel
Küsi pakkumist
See toode on juba sinu hinnapäringu nimekirjas
Sirvi nimekirja
Võrdle
Jaga:
Sulge
Tootekategooriad
  • Õhk-õhk soojuspumbad 47
    • MIDEA 9
    • DAIKIN 8
    • SAMSUNG 30
  • Lisatarvikud 22
  • Maasoojuspumbad 8
    • DAIKIN 4
    • Alpha Innotec 4
  • Ventilatsioon 7
    • Ventilatsiooniseadmed 7
      • ENSY 7
  • Õhk-vesi soojuspumbad 103
    • DAIKIN 40
    • Alpha Innotec 1
    • Akumulatsioonipaagid 13
    • Tarbeveeboilerid 10
    • SAMSUNG 23
    • MIDEA 16
  • Kirjeldus
Kirjeldus
Küttevõimsus: 10,0 kW
Garanteeritud kütmine välistemperatuurini: -25 ºC
Kasutegur kütmisel SCOP: 5,00
Energiamärgis kütmisel: A+++
Köetav pind: kuni 225 m²
Siseosa mõõdud (K x L x S): 790 x 420 x 270 mm
Siseosa müratase: 42 dB(A)
Siseosa kaal: 37 kg
Toide: 3 faasi 380 V / 50 Hz, 16 A
Välisosa mõõdud (K x L x S): 865 x 1118 x 523 mm
Välisosa müratase: 60 dB(A)
Välisosa kaal: 77 kg
Toide: 1 faas 230 V, 20 A
Seotud tooted
-16%
Võrdle
DAIKIN ALTHERMA 3 EHVX04S18E6V/ERGA04EV koos 180 L tarbeveeboileriga / 4.3 kW / Köetav pind: kuni 100 m²
[:et]
 [:ru]
[:en]
NB! We offer installation service. Request a quote when placing an order!
[:]
Küsi pakkumist
Sirvi nimekirja
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETBX16E9W7/EPRA16DW17 ilma tarbeveeboilerita / 16 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 260 m²
[:et]
[:ru]
[:en]
[:]
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHVX08S23E9W/ERGA08EV koos 230 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 180 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA08EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S23E9W/EPRA10EW1 koos 230 L tarbeveeboileriga / 10 kW / Köetav pind: kuni 210 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S23E9W/EPRA12EW1 koos 230 L tarbeveeboileriga / 12 kW / Köetav pind: kuni 230 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX08E6V/ERGA06EVH / ilma tarbeveeboilerita / 6 kW / el.tenn 6 kW / Köetav pind: kuni 150 m²
-17%