Esileht Õhk-vesi soojuspumbad DAIKIN DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA12EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 12 kW / Köetav pind: kuni 230 m²
-17%
Suurenda
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA12EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 12 kW / Köetav pind: kuni 230 m²
Saadaval järeltellimisel
Küsi pakkumist
See toode on juba sinu hinnapäringu nimekirjas
Sirvi nimekirja
Võrdle
Jaga:
Sulge
Tootekategooriad
  • Õhk-õhk soojuspumbad 47
    • DAIKIN 8
    • SAMSUNG 30
    • MIDEA 9
  • Lisatarvikud 22
  • Maasoojuspumbad 8
    • Alpha Innotec 4
    • DAIKIN 4
  • Ventilatsioon 7
    • Ventilatsiooniseadmed 7
      • ENSY 7
  • Õhk-vesi soojuspumbad 103
    • Alpha Innotec 1
    • Akumulatsioonipaagid 13
    • Tarbeveeboilerid 10
    • SAMSUNG 23
    • MIDEA 16
    • DAIKIN 40
  • Kirjeldus
Kirjeldus
Küttevõimsus: 12 kW
Küttevõimsus välistemperatuuril -25 kraadi: 6,6 kW
Garanteeritud kütmine välistemperatuurini: -28 ºC
Kasutegur kütmisel SCOP: 4,82
Energiamärgis kütmisel: A+++
Köetav pind: kuni 230 m²
Siseosa mõõdud (K x L x S): 1650 x 595 x 625 mm
Siseosa müratase: 30 dB(A)
Siseosa kaal: 108 kg
Toide: 3 faasi 380 V / 50 Hz, 16 A
Välisosa mõõdud (K x L x S): 1003 x 1270 x 533 mm
Välisosa müratase: 41,1 dB(A)
Välisosa kaal: 118 kg
Seotud tooted
-17%
Võrdle
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETBX12E9W/EPRA08EW1/ ilma tarbeveeboilerita / 8 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
[:et]
[:ru]
[:en]
NB! We offer installation service. Request a quote when placing an order!
[:]
Küsi pakkumist
Sirvi nimekirja
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX04E6V/ERGA04EV / ilma tarbeveeboilerita / 4.3 kW / el.tenn 6 kW / Köetav pind: kuni 100 m²
[:et]
[:ru]
[:en]
[:]
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETBX12E9W/EPRA10EW1/ ilma tarbeveeboilerita / 10 kW / el.tenn 9 kW / Köetav pind: kuni 210 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S18E9W/EPRA08EW1 koos 180 L tarbeveeboileriga / 8 kW / Köetav pind: kuni 190 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 EHBX08E6V/ERGA06EVH / ilma tarbeveeboilerita / 6 kW / el.tenn 6 kW / Köetav pind: kuni 150 m²
-17%
DAIKIN ALTHERMA 3 H MT (kõrgtemperatuuriline) ETVX12S23E9W/EPRA10EW1 koos 230 L tarbeveeboileriga / 10 kW / Köetav pind: kuni 210 m²
-16%
DAIKIN ALTHERMA 3 H HT (kõrgtemperatuuriline) ETVX16S18E9W7/EPRA14DW17 koos 180 L tarbeveeboileriga / 14 kW / Köetav pind: kuni 220 m²
-17%